Justin Bieber'la akraba çıktılar!

Justin Bieber'la akraba çıktılar!

11 Ekim 2012

Justin Bieber'la ilgili günün ikinci bomba haberi! Kanadalı şarkıcının en az kendisi kadar ünlü dünya starlarıyla akraba olduğu ortaya çıktı.

Pop yıldızı Justin Bieber, meğer aktör Ryan Gosling, ünlü şarkıcılar Avril Lavigne ve Celine Dion ile akrabaymış da haberimiz yokmuş.

Ünlü kişilerin soy ağacını araştıran, merkezi ABD'nin Utah kentinde bulunan, Ancestry.com internet sitesinin uzmanları Gosling, Lavigne ve Bieber'ın ailelerinin Kanada'nın Quebec bölgesinin ilk sakinleri olduklarını belirtti.

İnternet sitesinin araştırmacılarından Michelle Ercanback, Bieber'ın magazin dergilerinde yer alan biyografilerindeki bilgilerden faydalanarak yaptıkları araştırma sonucu Bieber ile Gosling'in 11. kuşaktan kuzen çocukları olduğunu ortaya çıkardıklarını söyledi.

Ayrıca Bieber ile Lavigne'in 12. kuşaktan kuzen olduklarını anlatan Ercanback, Bieber, Lavigne ve Gosling'in ortak akrabalarının Mathurin Roy ve Marguerite Bire çifti olduğunu belirtti.


Ercanback, şöhretler arasında ortaya çıkardıkları bu bağlantının "bir süperstar geninin mevcudiyetine işaret etmek için yeterli olup olmadığı" konusundaki yorumu okuyuculara bıraktıklarını ifade etti.

Etiketler : Justin Bieber, Avril Lavigne, Ryan Gosling, Celine Dion

  • linkedin
  • myspace
  • digg it
  • del.icio.us

kalan karakter 1000

ESRA ESRA

bencede kesin akrabalar ikisinde cokkkkk tatli ı¦justin I am beliber ¦

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.07.2014 18:49
Sıla Sıla

Hem Belieberım hem LBS yim bunu öğrenmem çok iyi oldu ve çok mutlu oldum^^ <3

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.06.2014 10:58
Belieber & Little Black Star. Belieber & Little Black Star.

Demek oyle.Cok sevindim.Justinle Avrili cok seviyorum.İkiside Kanadali zaten ben anlamistim.Belieber and Little Black Star olmak cok guzel bir sey. :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 04.05.2014 13:18
gizem gizem

Justin oha ya neyse justin aşktır yerim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.02.2014 20:39
CoolBitch CoolBitch

LBS <3 Belieber <3

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 08.02.2014 21:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan COSMO GİRL veya cosmogirl.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  • Grammy'nin en şık kadını hangisi?
  • oy ver
Başak