Logan Lerman anlatıyor!

Logan Lerman anlatıyor!

03 Ocak 2012

Percy Jackson rolüyle radarımıza giren bu şeker çocuğa kulak verin kızlar!

CosmoGirl: 'Üç Silahşörler'de canlandırdığın karakter gibi rahat biri misin yoksa 'Perks of Being a Wallflower'daki Charlie gibi utangaç mısın?
Logan Lerman: Gerçek hayatta çok utangacım! Bu yüzden de daha çok Charlie'ye benziyorum. Charlie, kibar ve omuzlarında çok fazla yük taşıyor. Bu sırada her şey yolundaymış gibi davranmaya da devam ediyor. Bu açıdan ona çok benziyorum.

CG: 'Perks'teki rol arkadaşın Emma Watson hakkında bize neler söyleyebilirsin?
LL: İnanılmaz derecede normal biri! Çok şeker, çok kibar bir insan. Aklı başında. Bu ortamda öylesine kolay kolay rastlayamazsın.

CG: Bir kızda seni neler etkiler?
LL: Çok klasik olacak ama iyi bir insan olmasını isterim. "Olması gerekenler" diye bir liste yapsam ilk sıraya bunu koyardım. İyi insan ne demek diye sorarsanız, onu da cevaplayayım: İyi insan; kibar, dost canlısı ve sevgi dolu olur.

CG: Aşkta büyük hatalar yaptın mı?
LL: Yaşın küçükken karşındaki insanın (sevgilinin) olmanı istediği insan oluyorsun. Ama işin sırrı kendin gibi olabilmekte. Seni olduğun gibi kabul edecek birini bulmalısın.

Etiketler : Percy Jackson, Emma WATSON, Perks of Being a Wallflower, Üç silahşörler

  • linkedin
  • myspace
  • digg it
  • del.icio.us

kalan karakter 1000

önce beynini geliştir sonra loganı eleştir ¦ önce beynini geliştir sonra loganı eleştir ¦

logan seni seviyorum sen nesin ya taş kaya meteor gülüşün yürüyüşün sesin şaçın dudağın kaşların gözlerin göz bebeklerin ellerin parmakların tırnakların kolların herşeyin mükemmle gülşüne hastayım aşkıımm sen olmasaydın bn hayatta olmazdım iyki senin hayranınım inşallah bir gün seni görürüm sana doya doya sarılırım öperim kokunu içime çekerim bn seni herşeyden çok seviyorum şunu sakın unutma kendini yanlız hissettiğin zmn hayralarını bizi düşün biz herzmn senin arkandayız dimi arkadaşlar ¦

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 15.06.2014 19:26
melisa melisa

kızlar boşuna kendimizi üzüyoruz biliyorum çık yakışıklı ama adam bizlemi çıksın amerikada bizden daha güzelleri vaar ................

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 29.05.2014 17:43
Blue lermaniac Blue lermaniac

Logan ı çok seviyorum her gün keşke onunla tanışabilsem diye dua ediyorum. Çünkü logan lerman,.. Çok mantıklı, kibar ve akıllı bir insan. Onu sadece iyi bir oyuncu olduğu için değil, çok iyi bir insan olduğu için seviyorum. Onu çok seviyorum... Bazen kendi kendime söylüyorum keşke ona benzeyen bir insan Türkiye de de olsa diye. Ama sonra düşünüyorum o eşsiz ve özel ve onun gibi insanlar dünyada sadece bir tanedir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 19.05.2014 21:18
lermaniac girl lermaniac girl

Logan çok mantıklı, kibar, akkıllı ve cana yakın bir insan. Ben logana ünlü veya yakışıklı olduğu için hayran değilim. Onu kendime idol olarak seçmiş biriyim. Şu ana kadar yaptığı bütün filimlerinde üstün başarılar göstermiş bir insan prof oyuncularla filim yapmış bir insan. Logan a işte bu yüzden hayranım. Yakışıklı olduğu için değil. Tabikidr çoooook yakışıklı o ayrı Bi konu amaa madem birisine hayransınız ve bu bir ünlü ise bence yakışıklılığına değil düşüncelerine iyi bir insan olup olmasına bakmanız lazım. Ve ben bir lermanıacım:):):):) I love. You Logan!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 08.02.2014 01:09
Logan hayranııııı.... ???????? Logan hayranııııı.... ????????

Ben loganla tanışıyorum bu hafta sonu ne dionnn

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.01.2014 16:47
logan logan

logan cok yaksikli ve cok sirin

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 26.01.2014 10:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan COSMO GİRL veya cosmogirl.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  • Grammy'nin en şık kadını hangisi?
  • oy ver
Başak