video izle Muhteşem Örümcek Adam geliyor!

Muhteşem Örümcek Adam geliyor!

20 Şubat 2012

İlk üç filmde Tobey Maguire'ın oynadığı 'Örümcek Adam'ı dördüncü filmde Andrew Garfield canlandıracak. Los Angeles doğumlu 26 yaşındaki yakışıklıyı bakalım sen de sevecek misin?

Daha önce 'Red Riding' ve Heath Ledger'ın oynadığı son film olan 'The Imaginarium of Doctor Parnassus' gibi filmlerde oynayan Andrew, 'Örümcek Adam'daki rol arkadaşı Emma Stone'la da aşk yaşıyor.

Üç boyutlu olacağı kesinleşen yeni Örümcek Adam filmi, Peter Parker'ın hikayesinin başlangıcını anlatıyor. Andrew'ın 3 Temmuz'da vizyona girecek bu filmde canlandıracağı süper kahramanla ilgili ilginç yorumları da var...

Örümcek Adam kostümünü pijamaya benzeten Garfield, "Kendimi içinde çocuk gibi hissediyorum. Söyleyebileceğim tek şey, harika hissettirdiği. Sanki bir düşün, bir fantezinin içindeymişim gibi. Bunu ciddiye alıyorum ve önümüzdeki bir kaç ay bu kostümü giyeceğim için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum." diyor.

Filmi hepimiz iple çekiyoruz. Ama içimizde bir şüphe de var: Acaba mahsun bakışıklı Tobey'nin yerini doldurabilecek mi? Hepbirlikte göreceğiz.

Andrew Garfield'ın kimlik kartı!

Doğum Yeri: Los Angeles, Kaliforniya'da Anglo-Amerikan bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Dört yaşındayken İngiltere'ye taşındılar. Surrey'de büyüdü.
Yaşı: 27.
Onu nereden tanıyoruz: Robert Redford, Tom Cruise ve Meryl Streep'le birlikte 'Arslanı Kuzulara' (Lions for Lambs) filminde rol aldı. 'Boleyn Kızı' ve 'Sosyal Ağ'dan sonra popüler oldu.

Etiketler : örümcek adam, Spiderman, Andrew Garfield, Emma Stone

  • linkedin
  • myspace
  • digg it
  • del.icio.us

kalan karakter 1000

anan anan

her türlü tobey <3

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.03.2014 20:17
Adımı bilmesenizde olur Adımı bilmesenizde olur

Çok tatlısın andrew garfield çok başarılısın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2013 20:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan COSMO GİRL veya cosmogirl.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  • Grammy'nin en şık kadını hangisi?
  • oy ver
Başak