video izle Süper kahramanların dayanışması: 'The Avengers'

Süper kahramanların dayanışması: 'The Avengers'

02 Mart 2012

Yeşil Dev, Demir Adam, Kaptan Amerika, Hawkeye, Thor ve güzeller güzeli Scarlett Johansson'ın hayat verdiği 'Black Widow' (Kara Dul) kahramanlarının yer aldığı bu süper film kesinlikle kaçmaz!

'The Avengers' filmi 4 Mayıs 2012'de Amerika'da gösterime girecek. Filmin dünya genelinde gösterime girişi ise 25 Nisan 2012'de başlayacak. Ülkemizdeki gösterime giriş tarihi 27 Nisan 2012 olacak. Marvel firması son senelerde olduğu gibi 'The Avengers' filminin dünya genelinde girişini 10 gün içerisinde tamamlayacak ve film en son Amerika'da gösterime girecek.

Kızlar, bu filmi gerçekten çok merak ediyoruz çünkü bugüne kadar beyazperdede bu kadar muhteşem süper kahramanları aynı filmde izlememiştik. Gönül isterdi di ki filmde Süpermen, Örümcek Adam ve Batman de olsaydı. Olsun ne de olsa Demir Adam, Thorn ve Yeşil Dev de çok sükseli. Kaptan Amerika'yı da çok yakışıklı bulduğumuzu belirtmeliyiz tabii... Neyse ki bu kez en azından bir tane de olsa kadın süper kahraman eklemeyi de ihmal etmemişler. Marvel'e soruyoruz Süpergirl ve Kedi Kadın filmleri ne zaman geliyor? Lütfen kadın süper kahramanlarımıza da biraz ilgi gösterelim, değil mi?


Etiketler : the avengers, Robert Downey Jr., Mark Rufallo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Thor, demir adam, Kaptan Amerika, Hulk, Yeşil Dev

  • linkedin
  • myspace
  • digg it
  • del.icio.us

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan COSMO GİRL veya cosmogirl.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  • Grammy'nin en şık kadını hangisi?
  • oy ver
Başak